CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Radomia i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:31 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Robimy zawodowe usługi agrarne czy też zarządzamy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie czynione prace tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w zakresie przewozu osób bądź rzeczy pojazdami, które są wychwycone na obszarze Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przewożenie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie importowanie zza krawędzi do Krajowy.
101987
Ogłoszeń
102
Miast
4520
Użytkowników
1046
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.