CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Radomia i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 10:11 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy kompetentne usługi agrarne czy też aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszystkie produkowane profesje czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podparte na uprawianiu wielu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, przewoźników jak i wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w obrębie frachtu osób lub rzeczy wehikułami, które są zarejestrowane na obrębie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi lub rzeczy na terytorium innego kraju lub ściąganie zza krawędzi do Polski.
101992
Ogłoszeń
102
Miast
4520
Użytkowników
1046
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.