Inwentaryzacja w markecie 26.10 OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 23, 2019 11:19 - Praca - Radom
16.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK INWENTARYZACJI w dn. 26.10.19 w markecie w Piasecznie przy ul. Puławskiej 58
Praca w godz. 22.00-6.00

Zapewniamy bezpłatny transport z Radomia

Pracownik inwentaryzacji
Zakres obowiązków:

• Liczenie towaru
• Raportowanie ilości towaru

Wymagania:

• Ukończone 18lat
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
• Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie- stawka 20 zł brutto (Studenci), 16 zł brutto (ZUS)

• Bezpłatne szkolenia

Informacje pod nr tel. 665-777-525 zapraszamy do kontaktu od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu