Sklep z oświetleniem - lampy wiszące, lampy zewnętrzne. OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 26, 2022 23:38 - Domy - Warszawa
1.00 zł
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Strefa Lamp to salon oświetleniowy w internecie, który odkrywa przed swoimi Klientami pionierskie pomysły na nieodzowny detal wyposażenia wnętrz. Stworzony przez nas wykwalifikowany personel ma w tym temacie mnóstwo doświadczenia, dlatego przedstawiana oferta lamp jest tak unikalna i dopieszczona. Po prostu, jeśli chodzi o lampy - wiemy, czego potrzeba!
Oferujemy obszerną gamę projektów: oświetlenie ozdobne wewnętrzne oraz zewnętrzne, lampy wiszące, wpuszczane i torowe oraz dużo więcej. Specjalizujemy się w rozwiązaniach oświetleniowych typu lampy led -w trosce o anturaż oraz finanse naszych Klientów. U nas można odnaleźć idealne lampy sufitowe, zarówno do mieszkania, jak oraz firmy.
Prowadzona przez nas Strefa Lamp oferuje również profesjonalne konsulting oraz kompleksową obsługę Klienta. Współdziałamy z wiodącymi producentami w branży, aby mieć pewność, iż dajemy naszym Kontrahentom to, co optymalne. Nie pozostaje nam nic innego jak wezwać do odwiedzenia opisującej nas Strefy Lamp, by znaleźć projekt dla siebie oraz wprowadzić nieco więcej światła do własnego życia!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.