Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi reklamowe

  Stwórz stronę www dla firmy samodzielnie! OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 21, 2022 02:30 - Usługi reklamowe - Częstochowa
do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia
Istnieje kilka rozwiązań technicznych pozwalających na tworzenie firmowej strony www osobom, które nie znają języków programowania. Na blogu Stronyireszta.pl pokazujemy jak stworzyć stronę www; opisujemy, czy warto skorzystać z kreatorów stron online, czy może lepiej zdecydować się np. Na użycie oprogramowania CMS Wordpress instalowanego na własnym hostingu.

Dwie najpopularniejsze możliwości: kreatory online i CMS Wordpress
Kreatory są oprogramowaniem typu SaaS (software as a service), którego zadaniem jest umożliwienie zbudowania estetycznej strony www nawet osobom, które nigdy tego nie robiły. Wielkim plusem jest fakt, że właściciel strony nie musi zajmować się rejestrowaniem hostingu i dbaniem o bezpieczeństwo np. Wordpressa - właściciel wybranego kreatora robi to za nas.
CMS Wordpress jest natomiast instalowany na wybranym hostingu, a popularność w Internecie zdobył z innego powodu: bardzo dużej liczby dostępnych motywów graficznych i wtyczek rozszerzających funkcjonalności strony.

Jak stworzyć stronę www? Co wybrać?
Osoby zastanawiające się nad tym, jak zrobić stronę firmową, stają przed dylematem: które rozwiązanie wybrać? Niestety, nie ma na to pytanie jednej dobrej odpowiedzi, ponieważ wybór zależy od oczekiwań właściciela serwisu.

Kreatory stron dla osób nietechnicznych i potrzebujących jedynie prostej wizytówki
Kreatory dają możliwość niezajmowania się technicznymi aspektami funkcjonowania serwisu (wspomniane wcześniej hosting i zabezpieczenia oraz aktualizacje oprogramowania np. Wordpress).
Wordpress (i inne CMSy) daje natomiast dużo większe możliwości - będzie on lepszym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują np. bardziej niestandardowych funkcjonalności lub mają wyższe wymagania jeśli chodzi o techniczną budowę serwisu (np. czas wczytywania czy optymalizacja SEO).

Ile kosztuje stworzenie strony www?
Każde z omawianych rozwiązań wiąże się z różnego rodzaju kosztami. Stworzenie strony firmowej może droższe jeśli przedsiębiorcy zależy na zbudowaniu jej na bazie Wordpressa, ale już utrzymanie jej będzie prawdopodobnie tańsze - zwłaszcza, jeśli jest to nieduży serwis z małym ruchem. Ceny hostingu są zwykle niższe niż ceny opłat za kreatory.
Jest to jednak tylko bardzo uproszczona odpowiedź na postawione w nagłówku pytanie. Więcej informacji umieściliśmy w artykule “Jak stworzyć stronę internetową dla firmy?” podlinkowanym pod niniejszym ogłoszeniem. Zapraszamy do lektury.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.