Wypożyczalnia SZYN CPM ARTROMOT Radom OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 28, 2022 18:20 - Usługi kosmetyczne i zdrowotne - Radon
25.00 zł
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Profesjonalna wypożyczalnia szyn CPM do zmotoryzowanych ćwiczeń biernych stawów skokowych , kolanowych , biodrowych , łokciowych i barkowych oferuje szyny czołowych producentów Artromot , Kinetec Spectra , OrtoFlex , najwyższe i najnowsze modele . Urządzenia z naszej oferty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Szyny zaopatrzone są w piloty z wyświetlaczami LCD.Przejrzyste i proste w obsłudze menu umożliwia stosowanie szyny zarówno w warunkach szpitalnych jak i domowych.

Urządzenia posiadają bardzo szeroki zakres regulacji dzięki temu wszyscy pacjenci bez względu na wzrost i wymiary ćwiczą w optymalnych warunkach. Szyny posiadają specjalnie zaprojektowany układ napędowy pracujący cicho i stabilnie oraz posiadający możliwość regulacji prędkości.

Szyna CPM jest doskonałym narzędziem w procesie usprawniania leczniczego kończyn wymagających poprawy zakresu ruchomości.

Wszystkie urządzenia są w idealnym stanie posiadają certyfikaty oraz wymagane coroczne kontrole i niezbędne aktualizacje oprogramowania wykonywane w autoryzowanych serwisach producentów sprzętu potwierdzone paszportami technicznymi Posiadamy także absolutnie najnowsze szyny Artromot K1 comfort z WBUDOWANĄ elektrostymulacją jeśli w czasie rehabilitacji jest wymagana taka opcja !!! To maksymalnie komfortowe szyny 2019r - nie ma potrzeby potrzeby ciągłego przekładania kończyny z szyny do urządzenia elektrostymulującego Wszelkie informacje chętnie udzielimy pod nr 609616575 7dni w tygodniu. Ceny uzależnione są od czasu wypożyczenia i rodzaju szyny,szczegółowa szybka wycena 609616575 Karol . Dostawa w dogodnym najszybszym terminie dla pacjenta , zapewniamy szkolenie , proste i czytelne umowy wypożyczenia . Radom Białobrzegi Szydlowiec Zwoleń Kozienice Pionki Przytyk , 609 616 575
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.